Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 04:31:48

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення

16.04.2014   15:15Агенцiя

На стражі Земельного законодавства

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області протягом першого кварталу поточного року проведено 53 планових та позапланових заходи здійснення державного контролю з питання дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування при прийняття рішень щодо передачі у власність, надання в користування, в тому числі в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок та в процесі укладання цивільно-правових угод.

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення, за якими Держсільгоспінспекцією в Чернігівській області до відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування внесені клопотання з вимогою усунення виявлених порушень та приведення прийнятих рішень (розпоряджень) до норм чинного земельного законодавства.

Основними видами виявлених інспекцією порушень при прийнятті рішень (повноважень) є:
1. Порушення вимог статті 122 Земельного кодексу України, (прийняття рішень (розпоряджень) з перевищенням повноважень).
2. Порушення вимог статті 134 Земельного кодексу України, (надання земельних ділянок у користування без проведення аукціону).
3. Порушення вимог статей 118, 123, 124 Земельного кодексу України, (передача у власність та надання в оренду земельних ділянок межі яких не визначені в натурі на місцевості без розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок).
4. Порушення вимог статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр» (в рішеннях (розпорядженнях) не зазначаються кадастрові номери земельних ділянок, які передаються у власність або користування).

Станом на 1 квітня поточного року по 226 клопотаннях, внесених до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, порушення усунуті.
По 91 випадку в зв’язку з невиконанням вимог, зазначених у клопотаннях, матеріали передані до органів прокуратури для вжиття відповідних заходів.

Виконання ще 337 клопотань знаходяться на контролі у Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.