Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 07:57:56

Внутрішній світ неповнолітнього, який підозрюється у вбивстві, дослідять спеціалісти

15.04.2014   12:30Агенцiя

У ході досудового розслідування за фактом убивства чернігівської вчительки підозрюваному 17-річному неповнолітньому призначена комплексна психолого-психіатрична експертиза.

Про це  розповів прокурор прокуратури міста Чернігова Ярослав Тібеж, який є процесуальним керівником у цьому кримінальному провадженні.

— Така експертиза визначає не тільки осудність чи неосудність особи, а й дає висновок про наявність або відсутність фізіологічного афекту чи інших емоційних станів у момент здійснення злочину. Також вона дає важливі деталі до психологічного портрету підозрюваного. У провадженнях такої категорії комплексна психолого-психіатрична експертиза призначається в обов’язковому порядку. Це потрібно для детального вивчення особи правопорушника та встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

Також іншою призначеною спеціальною експертизою буде об’єктивно встановлено, чи вживав підліток наркотичні або психотропні речовини.

Окрім того, у кримінальному провадженні щодо неповнолітнього досліджуються всі обставини, які могли сприяти вчиненню злочину. У даному випадку це умови проживання і виховання, роль навчального закладу, належність виконання своїх обов’язків службою у справах дітей, кримінальною міліцією у справах дітей, тощо.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Проведено комплексну перевірку стану дотримання вимог законодавства та конституційних прав в’язнів

Проведено комплексну перевірку стану дотримання вимог законодавства та конституційних прав в’язнів 07:50

Так, перевіркою встановлено, що дезінфекція в установі проводиться неналежним чином, зокрема адміністрацією установи не вживаються достатні заходи для запобігання поширенню СОVID-19 та інших захворювань.

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві дівчини в Семенівці

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві дівчини в Семенівці 07:46

Оперативники Управління карного розшуку поліції Чернігівської області затримали підозрюваного у вбивстві 23-річної дівчини у місті Семенівка.

Чернігівський район: рятувальники витягли автівку з річки Десна

Чернігівський район: рятувальники витягли автівку з річки Десна 07:42

5 серпня до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що на дні річки Десна біля села Шестовиця Чернігівського району виявлено автомобіль.

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.