Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 17:27:34

Чернігівці всебічно допомагають українській армії

15.04.2014   08:19

Всебічну допомогу військовим частинам, зокрема, тим, які дислокуються на Чернігівщині продовжують надавати усі небайдужі мешканці нашого регіону. В ході Всеукраїнської благодійної акції «Допоможемо Збройним Силам разом!» підвищують боєготовність військових частин місцеві підприємства.

Так, за сприяння голови спільного представницького органу сторони роботодавців Чернігівської області «Сіверщина» Віктора Лазара працівники підприємств передали для однієї з авіаційних військових частин – армійські палатки, електричні тримери для трави, 40 ліжок з матрацами та подушками, по 80 ковдр, рушників, простирадл, наволочок та капців, а також понад 40 комплектів військового обмундирування.

- Свої наміри продовжувати допомагати нашій армії, провідні підприємці області, прийняли на черговому з’їзді роботодавців. На звернення командира військової частини всі відгукнулися та долучилися до благородної справи шефства над вітчизняними Збройними Силами України. Передали речі першої необхідності. Все, що в наших силах, ми робимо. Інших варіантів, крім підтримки нашого війська, у нас немає. Про це, повинні пам’ятати всі свідомі люди. – наголосив Віктор Лазар.

Слід додати, що раніше, завдяки цьому представницькому органу роботодавців безкоштовно відремонтовано бойову та спеціальну військову техніку інших військових частин Чернігівщини.

Військове командування частин та установ висловлює щиру вдячність за допомогу, підтримку та активну громадянську позицію.

 

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.