Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:24:48

Працюють на благо всієї держави

15.04.2014   08:09Агенцiя

На черговому засіданні координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, було розглянуто проблеми сімей, які потребують соціального супроводу.

Першочергову увагу було приділено родинам переселенців із Криму. Сьогодні на обліку в Ніжинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває п'ять таких сімей. За рішенням координаційної ради їх взято під соціальний супровід Центру. Найгострішими їх потребами є працевлаштування, влаштування на навчання, відновлення документів, переоформлення соціальних виплат, матеріальна допомога та психологічна підтримка з метою адаптації до нового соціуму. Під супровід також взято ще одну сім’ю – ніжинську. 

Другим розглядалось питання завершення соціального супроводу. Цього місяця з позитивними результатами завершено супровід трьох сімей, які потребували допомоги для подолання їхніх складних життєвих обставин.

На сьогодні фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб здійснюють соціальних супровід п'яти осіб і ста сорока восьми сімей, в яких виховується двісті тридцять дітей. Від початку року завдяки налагодженій співпраці суб’єктів соціальної роботи дві сім'ї знято із соціального супроводу Центру у зв’язку з їх переїздом на проживання за межі нашого міста, супровід п’ятидесяти дев’яти сімей, що потребували соціальної підтримки, завершено з позитивними результатами - надано матеріальну та гуманітарну допомогу, оформлено відсутні документи та соціальні виплати, поставлено на квартирний облік, оформлено та переоформлено інвалідність, дітей повернуто рідним батькам, надано допомогу в лікуванні, обстеженні, працевлаштуванні батьків й оформленні дітей до навчальних закладів та інше.

Діяльність соціальних працівників центрів соціальних служб сьогодні набуває все більшої актуальності, оскільки спрямована на соціальний захист вразливих категорій населення, їх підтримку в подоланні наслідків політичної та економічної нестабільності в державі, допомогу в переселенні та облаштуванні громадян України, що приїхали з Криму, супровід сімей загиблих та покалічених у результаті останніх подій, а також пов’язана з потребою проведення роз’яснювальної роботи щодо отримання компенсаційних витрат, об’єднання й координації зусиль працівників соціально-гуманітарної сфери та громадських структур на профілактику соціального сирітства, формування засад відповідального батьківства тощо. Нині сотні тисяч сімей в Україні користуються послугами центрів соціальних служб і мають надію, що, ретельно вивчивши нагальні потреби найуразливіших верств населення в соціальній допомозі, Кабінет Міністрів України збереже структуру соціальних служб як чітко налагоджений механізм, що працює на благо всієї держави.


Л. Луговик, головний спеціаліст відділу соціальної роботи НМЦСССДМ, секретар координаційної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.