Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 21:12:26

Працюють на благо всієї держави

15.04.2014   08:09Агенцiя

На черговому засіданні координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, було розглянуто проблеми сімей, які потребують соціального супроводу.

Першочергову увагу було приділено родинам переселенців із Криму. Сьогодні на обліку в Ніжинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває п'ять таких сімей. За рішенням координаційної ради їх взято під соціальний супровід Центру. Найгострішими їх потребами є працевлаштування, влаштування на навчання, відновлення документів, переоформлення соціальних виплат, матеріальна допомога та психологічна підтримка з метою адаптації до нового соціуму. Під супровід також взято ще одну сім’ю – ніжинську. 

Другим розглядалось питання завершення соціального супроводу. Цього місяця з позитивними результатами завершено супровід трьох сімей, які потребували допомоги для подолання їхніх складних життєвих обставин.

На сьогодні фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб здійснюють соціальних супровід п'яти осіб і ста сорока восьми сімей, в яких виховується двісті тридцять дітей. Від початку року завдяки налагодженій співпраці суб’єктів соціальної роботи дві сім'ї знято із соціального супроводу Центру у зв’язку з їх переїздом на проживання за межі нашого міста, супровід п’ятидесяти дев’яти сімей, що потребували соціальної підтримки, завершено з позитивними результатами - надано матеріальну та гуманітарну допомогу, оформлено відсутні документи та соціальні виплати, поставлено на квартирний облік, оформлено та переоформлено інвалідність, дітей повернуто рідним батькам, надано допомогу в лікуванні, обстеженні, працевлаштуванні батьків й оформленні дітей до навчальних закладів та інше.

Діяльність соціальних працівників центрів соціальних служб сьогодні набуває все більшої актуальності, оскільки спрямована на соціальний захист вразливих категорій населення, їх підтримку в подоланні наслідків політичної та економічної нестабільності в державі, допомогу в переселенні та облаштуванні громадян України, що приїхали з Криму, супровід сімей загиблих та покалічених у результаті останніх подій, а також пов’язана з потребою проведення роз’яснювальної роботи щодо отримання компенсаційних витрат, об’єднання й координації зусиль працівників соціально-гуманітарної сфери та громадських структур на профілактику соціального сирітства, формування засад відповідального батьківства тощо. Нині сотні тисяч сімей в Україні користуються послугами центрів соціальних служб і мають надію, що, ретельно вивчивши нагальні потреби найуразливіших верств населення в соціальній допомозі, Кабінет Міністрів України збереже структуру соціальних служб як чітко налагоджений механізм, що працює на благо всієї держави.


Л. Луговик, головний спеціаліст відділу соціальної роботи НМЦСССДМ, секретар координаційної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини