Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:14:33

Громадська рада при Міндоходів Чернігівської області веде діалог з бізнесом і громадськістю

12.04.2014   11:09

З метою налагодження ефективної взаємодії Головного управління Міндоходів у Чернігівській області з громадськістю регіону працює Громадська рада.

руки

руки

До складу якої входять 45 % представників, які мають відношення до сфери малого та середнього бізнесу, 11 % – представники профспілок та їх об’єднань, 9 % – керівники та члени асоціацій, ще 9 % – представляють громадські організації роботодавців. 

Є у складі громадської ради представники засобів масової інформації. Тож різні погляди і думки допомагають не лише бачити проблемні питання з різних ракурсів, але й приймати оптимальні рішення.

Під час засідань обговорюються найактуальніші питання сьогодення. Бізнесмени та громадські діячі надавали свої пропозиції щодо таких питань, як допомога платникам податків у застосуванні податкового законодавства, однозначне тлумачення законодавчих норм, розмір штрафних санкцій, практична спрощення процедури припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем.

У цей складний час для відомства важливо почути думку громадськості щодо створення сприятливих умов ведення бізнесу. Адже громадські активісти мають свої погляди на те, як ефективно і прозоро господарювати, створювати робочі місця, сплачувати податки, сприяти економічному та соціальному розвитку регіону.
 

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини