Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 12:01:55

Транспорт у поминальні дні працюватиме в посиленому режимі

12.04.2014   10:10

У поминальні дні в обласному центрі традиційно збільшується кількість транспорту на маршрутах у напрямку кладовищ, зокрема, найбільшого міського кладовища «Яцево».

Розпорядження про організацію проведення поминальних днів у м. Чернігові 27 - 28 квітня підписав міський голова Олександр Соколов.

Управлінню житлово-комунального господарства міськради доручено в ці дні забезпечити додатковий проїзд для легкового автотранспорту біля центрального входу до кладовища «Яцево». Щоб уникнути пробок, планується організувати наскрізний виїзд автівок із кладовища у північно-західному напрямку на автодорогу районного значення Чернігів – Товстоліс – Петрушин.

27-28 квітня управління транспорту та зв’язку міськради спільно з перевізниками організує додаткові маршрути до кладовища «Яцево» та інших кладовищ міста із залученням автобусів великої місткості. Буде суттєво збільшена кількість автобусів та маршрутних таксі на вже існуючих маршрутах громадського транспорту, що забезпечують перевезення пасажирів до міських кладовищ, організовані тимчасові маршрути.

За маршрутом № 43 із 10-ї до 16-ї рух автобусів відбуватиметься за напрямком «Вокзал – кладовище «Ялівщина», у цей же час працюватиме додатковий автобусний маршрут «Магазин «Сіверський» – кладовище «Яцево».

Збільшиться 27-28 квітня і кількість тролейбусів на маршрутах №№ 1 та 10, а графік роботи тролейбусів на маршрутах №№ 1 та 3 спланують із урахуванням часу відправлення та прибуття приміських поїздів, беручи до уваги особливе навантаження в ранковий та вечірній час.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини