Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 вересня, 14:44:53

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

11.04.2014   10:40

За минулу добу органами внутрішніх справ області по 51 кримінальному правопорушенню особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 8 крадіжок майна, 12 фактів зберігання наркотиків, 7 шахрайств, 2 грабежі, 3 злочини по лінії економіки, 2 факти незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами, 5 тілесних ушкоджень та 12 інших кримінальних правопорушень.

На автодорогах області сталась 1 ДТП, внаслідок якої 1 особа загинула.

За порушення адміністративного законодавства в Чернігівській області складено 212 адмінпротоколів, з них: 3 - за дрібне хуліганство, 69 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 13 водіїв, складено 93 адміністративних протоколи за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини