Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:03:39

Виявлені порушення в проведенні торгів щодо будівництва очисного комплексу на міському звалищі

09.04.2014   13:36Агенцiя

Прокуратурою міста Чернігова проводиться перевірка додержання вимог законодавства при організації та проведенні закупівель за державні кошти в Чернігівській міській раді, її відділах і управліннях, а також комунальних підприємствах.

Серед іншого, перевіркою виявлено факти порушень законодавства при проведенні управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міськради в 2012 році конкурсних торгів щодо будівництва установки для утилізації рідких токсичних відходів на міському полігоні твердих побутових відходів (у с. Масани). Ціна будівництва — понад 5,5 млн. грн..

У порушення вимог законодавства, одним з двох учасників торгів став структурний підрозділ підприємства, яке було тоді фігурантом провадження про банкрутство.

Згідно норм Закону України «Про здійснення державних закупівель», структурний підрозділ не міг бути самостійним учасником торгів, бо не мав статусу юридичної особи.
Але й саме підприємство, до якого він належить, не мало права на участь у цих торгах через свою збитковість, борги й те, що відносно нього за заявами різних кредиторів постійно порушувались провадження про банкрутство. Одне з таких проваджень суд розглядав саме в той період.

Тобто пропозицію такого кандидата конкурсна комісія зобов’язана була відхилити. Натомість, її було допущено до участі в торгах. У протоколі розкриття пропозицій, підписаному всіма членами комітету з конкурсних торгів, зазначено, що вимоги відносно документації учасником дотримані.

У зв’язку з виявленими фактами прокуратурою міста Чернігова до Господарського суду Чернігівської області направлено позов про визнання недійсними результатів даних торгів і укладеного на їх основі договору про закупівлю робіт.

«Укладення та виконання управлінням житлово-комунального господарства договорів з порушенням вимог законодавства завдає шкоди економічним інтересам територіальної громади міста в особі Чернігівської міської ради», — йдеться у позові.

На даний час вирішується також питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Довідково. Переможцем торгів обрано іншого претендента. У 2012-2013 роках роботи з будівництва даної установки частково проведені. Вартість виконаних робіт складає понад 1,7 млн. гривень, з них фактично оплачено з міського бюджету 1,3  млн. грн. Восени минулого року роботи виконавцем зупинені через заборгованість в оплаті.
 

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини