Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:27:05

Шпаківні виготовили вихованці Прилуцької виховної колонії Чернігівської області

09.04.2014   11:39Агенцiя

Щороку навесні Прилуцька виховна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області зустрічає птахів.

Традиційно виготовляються шпаківні та вивішуються на території установи. Радо приєднуються до такої благородної акції все більше і більше юнаків.

З натхненням та завзятістю вихованці та майстри професійно-технічного училища розпочали виготовлення шпаківень. До них приєднались вчителі загальноосвітньої школи. Столярна майстерня не могла вмістити всіх бажаючих, і тому на міні майстерні перетворились класні кімнати. Виготовлення шпаківні своїми руками вимагає наявності певних навичок і досвіду роботи з деревом. Кожен учасник намагався зробити найкращу шпаківню. Але визначити кращу було неможливо.

Найцікавійший етап розпочався з естетичного оформлення шпаківень. Різноманітні прийоми прикрашання, національні орнаменти, яскраві кольори не залишили байдужими нікого, хто спостерігав за завершенням роботи.

Прикріпляли шпаківні на дерева всі разом! Зручні, затишні та веселі вийшли будиночки.  

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини