Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:08:19

Про результати роботи оперативників ГУ Міндоходів у Чернігівській області у І кварталі

08.04.2014   15:45

За участю співробітників оперативного управління ГУ Міндоходів області протягом січня-березня 2014 року забезпечено надходження коштів до Державного та місцевих бюджетів в сумі 3,3 млн. грн.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 19 кримінальних правопорушень, у тому числі 14 за ст. 212 КК України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів».

Припинена діяльність 17 «підпільних цехів» з виробництва товарно-матеріальних цінностей. З незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму 3,5 млн.грн.

З початку року за участю співробітників оперативних підрозділів виявлено 2 факти незаконного декларування бюджетного відшкодування ПДВ  суму 156,3 тис. грн. Розпочато 5 кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати податку на додану вартість Сума ПДВ по зазначених матеріалах становить 12,8 млн. грн.

За матеріалами, зібраними співробітниками оперативних підрозділів ГУ Миндоходов у Чернігівській області, відносно посадових осіб підприємств-переможців державних закупівель та отримувачів державних коштів зареєстровано 8 кримінальних проваджень, сума збитків по яких становить 7,7 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини