Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 12:03:26

У Чернігові студенти-психологи питали у перехожих, який в них настрій

08.04.2014   15:33Агенцiя

Події останнього часу в країні не залишили байдужим нікого. Звичайно, психологічний настрій у людей змінився.

Студенти психолого-педагогічного факультету ЧНПУ ім. Шевченка зробили невелике дослідження, щоб дати оцінку домінуючому настрою українців. Молоді фахівці давали свою оцінку емоційного стану чернігівців і поради, — зокрема, як володіти собою, що робити зі стресом та, як стати щасливою людиною. Опитали аж 402 чернігівця, з яких 58% відчувають радість, і лише 4,5% – жах. І це в понеділок зранку.

Змінити настрій може і погода чи стосунки з близькими, але головною причиною зараз таки вважають нестабільну ситуацію в країні. Мета опитування, проведеного студентами - спонукати людей в разі психологічних проблем звертатися до фахівців.

Студенти цікавилися у перехожих на вулиці їх настроєм за останній тиждень. Спочатку робили тест - людина обирає картинку, яка асоціюється з її настроєм, — а потім давали поради.

Чернігівці виявилися дуже позитивно налаштованими, майже всі в гарному настрої, не зважаючи на те, що дослідження проводилося в понеділок зранку. Також студенти роздрукували маленькі листівки з рецептами для боротьби зі стресом. Один з них – менше хвилюйтеся, більше любіть та радійте.

ЧОДТРК "Сівер-центр"

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини