Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 07:28:09

Освітяни та медики Чернігівщини надають допомогу українським військовим

08.04.2014   14:03

В рамках Всеукраїнської акції «Підтримаємо армію разом», дедалі більшає небайдужих жителів Сіверського краю допомогти у цей скрутний для нашої країни період українському війську.

До благодійної справи активно долучилися профспілкові організації загальноосвітніх середніх навчальних закладів міста. Так, профспілковий комітет Чернігівського базового медичного коледжу управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації зібрав понад 5 тисяч гривень та передалв воїнам-танкістам 400 пар чоловічих «тапочків-капців».

- Ми звернулися до командування бригади і запропонували свою допомогу. Закупили речі першої необхідності, які зараз потребують наші захисники. Долучитися, до підтримки своєї армії - це обов'язок кожного свідомого громадянина! – розповів директор медичного навчального закладу Микола Самойленко.

Вагома допомога надається у вигляді широкого спектру медичних товарів та харчових продуктів. Зокрема, вчителі Чернігівського ліцею №22 придбали та доставили військовослужбовцям однієї з військових частин Повітряних сил ЗС України медикаменти для першої невідкладної допомоги, шкарпетки та продукти харчування, які можуть зберігатись тривалий термін.

- Ми дякуємо українським військовим за патріотизм та відвагу щодо захисту свободи, демократії і незалежності країни. Ці благодійні вчинки зараз необхідні. А найголовніше, коли мова йде про бойовий дух наших армійців. Ми підтримуємо їх та віримо, що вони захистять мирне небо над нашою рідною Україною! – зазначила представник профспілкового комітету ліцею №22 Надія Хроленко.

В свою чергу, військові висловлюють вдячність даним установам за надану допомогу.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини