Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 07:50:05

На Чернігівщині 42,5% жителів оцінюють свій стан здоров’я як добрий

08.04.2014   10:05

Щорічно, наприкінці року, органами державної статистики проводиться опитування домогосподарств Чернігівщини, які приймають участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя, щодо самооцінки стану здоров’я населенням.

Результати опитування свідчать, що у 2013р. частка респондентів області, які оцінили стан свого здоров’я як «добрий» становила 42,5%, як «задовільний» – 43,1% та кожний сьомий з опитаних вважав його «поганим». В Україні таких осіб 50,4%, 40,2% та 9,4% відповідно.

Серед регіонів країни найбільша частка населення, яке оцінило стан свого здоров’я як «добрий», спостерігалась у Чернівецькій, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській області (68,4–61,3%), а найнижча – у Донецькій, Черкаській та Харківській областях (38,7–31,1%). Найбільше громадян з «поганим» самопочуттям у Сумській області.

В країнах ЄС найздоровішим вважає себе населення Швеції, Кіпру, Нідерландів, Греції, Сполученого Королівства, Бельгії, Іспанії, Люксембургу та Мальти. Найбільш незадоволені своїм здоров’ям жителі Литви, Португалії, Естонії, Угорщини, Латвії та Польщі.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини