Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:00:12

Визначено першочергові завдання для прокуратури Чернігівщини

08.04.2014   09:45

Органами прокуратури розпочато проведення серйозної роботи щодо відновлення законності у державі.

Про першочергові завдання її реалізації в регіоні йдеться у листі, скерованому прокурором Чернігівської області підпорядкованим прокурорам.

Головним завданням в умовах складної міжнародної обстановки є додержання законодавства про мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Також прокурори у цій ситуації повинні звертати на своєчасність та повноту вжиття правоохоронними органами заходів з виявлення, попередження і припинення деструктивних спроб, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в регіоні.

Головне завдання, при цьому, діяти в межах закону, не допустити прийняття жодного неправомірного рішення. У зв’язку з цим особливої ваги набуває координаційна діяльність прокурорів щодо протидії злочинності.

Надзвичайно серйозною загрозою для країни є корупція. Без її подолання провести заплановані керівництвом держави реформи та відновити цивілізовані засади її функціонування неможливо. Завданням прокурорів на цьому напрямі є мобілізація зусиль до викриття злочинних схем. Першочергову увагу необхідно приділити виявленню злочинних діянь колишньої влади, передусім високо посадовців. З метою захисту економічних інтересів держави системними мають стати перевірки законності при використанні бюджетних коштів, передусім здійснення державних закупівель.

Нагальною проблемою залишається організація протидії незаконним оборудкам у сфері земельних правовідносин.

Постійно у полі зору прокурорів районної ланки мають перебувати питання додержання законодавства у соціальній сфері, насамперед щодо оплати праці, загальнообов’язкового державного соціального страхування. Проведена на цьому напрямі робота ще не призвела до повного погашення заборгованої заробітної плати в області, розмір  якої становить понад 17 млн. грн.

Не втрачає актуальності нагляд за додержанням законів у паливно-енергетичному комплексі. Заборгованість за спожитий природний газ з початку року збільшилася і становить понад 400 млн. грн.

На прокурорів покладено персональну відповідальність за результативність виконання поставлених завдань.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини