Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:18:01

Ефективність контролю за використанням бюджетних коштів потребує радикального покращення

02.04.2014   09:46

На прорахунки в роботі контролюючих органів щодо додержання законності у використанні бюджетних коштів було вказано вході розширеного засідання колегії прокуратури області.

Зокрема, як зазначила начальник управління захисту інтересів громадян і держави у суді прокуратури області Лілія Федорченко, проведена Державною фінансовою інспекцією в області робота не сприяла повній реалізації поставлених державою завдань.

Установлено, що із виявлених ДФІ в області фінансових порушень у 2013 році на загальну суму 58 млн. грн. (із них незаконні витрати – 35 млн. грн.), через пропущений строк позовної давності та відсутність механізму відшкодування коштів не вжито заходів до стягнення майже 10 млн. грн. (17%).

По 4 млн. грн. визнано дії фінансової інспекції протиправними, нараховані збитки скасовано судом.

Із 10 млн. грн., з якими фінінспекція звернулася до суду задоволено лише 3 млн. грн.
Із 4 млн. грн. по матеріалах, які надіслано до органів прокуратури (12 матеріалів), підставними для пред’явлення позовів визнано тільки 5 на суму усього 178 тис. грн.
По 22 млн. грн. за матеріалами ревізій, надісланих до правоохоронних органів (63 ревізії) усунуто порушень лише на суму 4 млн. грн. (15%). По закритих кримінальних провадженнях не підтверджено збитків суму майже 11 млн. грн.

Таким чином із 58 млн. грн., про які установа відзвітувалася перед вищестоящим міністерством та розголосила про свою роботу у пресі, менше половини цієї суми реально надійшло до бюджету.

У той же час при наявності контролюючого органу прокурорами самостійно виявлено порушень у бюджетній сфері та заявлено до суду 20 позовів на суму 1,7 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини