Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:02:35

Чергового росіянина завернули назад

02.04.2014   08:20Агенцiя

В пункті контролю «Хоробичі» під час оформлення на в’їзд в Україну транзитного потягу сполученням «Мінськ - Мінеральні Води» прикордонний наряд звернув увагу на знервовану поведінку одного з пасажира - 34-річного громадянина Росії.

З метою недопущення незаконного переміщення через державний кордон предметів безпекової складової, припинення інших протиправних дій вирішено оглянути його речі спільною прикордонно-митною оглядовою групою та службовою собакою Деллі. 

В результаті огляду, серед особистих речей цього громадянина виявлено 9 мм патрони РА «Техкрим» споряджені гумовими кулями до пристрою для відстрілу гумових куль у кількості 39 штук.

Патрони вилучені інспектором митниці, та оцінені у 300 гривень

Щодо громадянина РФ прийнято рішення про заборону йому в’їзду на територію України терміном 3 роки.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.