Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:22:49

На Чернігівщині оперативники Міндоходів викрили факт розкрадання 800 тис. грн. у сфері державних закупівель

02.04.2014   07:52

У поле зору оперативників ГУ Міндоходів у Чернігівській області потрапило підприємство Чернігова, яке провадить діяльність у сфері державних закупівель.

Перевіркою з’ясовано, що підприємство нанесло державі збитків майже на 800 тис.грн. Про це повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олександр Ярошенко.

За словами посадовця, підприємство приймало участь в процедурах держзакупівель і неодноразово вигравало тендерні угоди. А замовником таких торгів виступало державне підприємство Києва.

Як з’ясувалося в ході перевірки, керівник підприємства частину отриманих коштів спрямував на рахунок суб’єкта господарювання з ознаками фіктивності, як оплату за ремонт приміщень, які фактично не виконувались. І як результат такої діяльності, сума нанесених державі збитків склала майже 800 тис.грн.

Розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ст. 191 КК України за фактом розкрадання бюджетних коштів.

На разі, досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.