Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 04:09:06

Можновладці пускають бюджетні кошти на вітер

01.04.2014   15:10

Про це заявила начальник управління захисту інтересів громадян і держави у суді прокуратури області Лілія Федорченко під час розширеного засідання колегії прокуратури області.

У своїй доповіді вона відзначила, що у 2013 році на Чернігівщині найбільшим розпорядником бюджетних коштів виступило Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, яке протягом року розподілило понад 26 млн. грн. Разом з цим, прокурорські перевірки засвідчили, що управлінням безпідставно витрачено значну суму бюджетних коштів при здійсненні закупівель для закладів охорони здоров'я та освіти.

Так, відпрацюванням законності лише у Городнянському районі укладення договорів підряду по будівництву блочно-модульних котелень на суму більше 7 млн. грн. установлено, що до переліку фінансування включено заклади, які не мали у цьому потреби.

Відповідно до пояснень директора Хоробицької школи питання про переоблаштування діючої газової котельні взагалі не порушувалося, оскільки першочергово потребує капітального ремонту саме приміщення школи, яке перебуває у занедбаному стані.

Завідуюча дитячого садка в с. Тупичів пояснила, що потреба закладу була тільки в установці нового котла, а не у будівництві нової котельні. Про її будівництво вона дізналася тільки тоді, коли на території невеличкої дитячої площадки садочку з’явився екскаватор, який вирив котлован.

При цьому для з’ясування потреби у будівництві котелень ці директори не залучалися. Після укладання угод та перерахування авансових платежів (а це більше 300 тис. грн.) підрядники до виконання робіт не приступили, пояснюючи відсутністю відведеного будівельного майданчику.

Заходи, щодо зобов'язання виконання робіт та повернення авансових платежів управління капітального будівництва розпочало вживати лише через рік після укладення договорів, не дивлячись на те, що законом передбачено тримісячний строк для їх повернення. Перевірка виконання робіт не проводилася.

З метою повернення авансових платежів прокуратурою області заявлено 2 позови про стягнення 300 тис. грн. з підрядників, які і до цього часу не приступили до виконання робіт.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.