Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:56:10

Коропський район: під час спалювання сухої трави загинула людина

29.03.2014   07:38

З настанням весни на свої присадибних ділянках, сільгоспугіддях і полях громадяни спалюють минулорічні залишки сухої трави, стерню, сміття та опале листя. Нажаль, ніхто не замислюється, що крім того, що забруднюють наше навколишнє середовище, це ще й дуже небезпечно.

Неконтрольований вогонь підбирається до житлових будинків, надвірних споруд, в результаті чого виникають пожежі, які знищують матеріальні цінності. Іноді така необережність коштує людського життя Під час однієї з подібних пожеж загинула літня жінка. 

Нещасний випадок трапився 27 березня об 00:15 у с. Риботин Коропського району на присадибній ділянці в осередку випаленої сухої трави було виявлено обгоріле тіло 74- річної пенсіонерки, яка проживала самотньо.

Обставини трагедії та причина виникнення пожежі з’ясовуються.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС у Чернігівській області звертається до населення з проханням бути уважними й обережними при поводженні з вогнем. Забороняється розводити багаття в лісопаркових зонах, на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та торфовищах, кидати непогашені сірники або недопалки. Саме з цих причин і виникають пожежі. Будьте вкрай обережними під час поводження з відкритим вогнем! Постійно контролюйте розваги дітей, які можуть вигадати небезпечну гру з вогнем. Пам’ятайте, кожна пожежа не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.