За 2013 рік Держфінінспекція в Чернігівській області попередила зайві витрати у сфері держзакупівель майже на 32 млн грн.
Державна фінансова інспекція в Чернігівській області зачну увагу приділяє розвитку попереджувального контролю, зокрема попередньому дослідженню інформації про здійснення державних закупівель на предмет можливих порушень і зловживань.
Як результат, завдяки своєчасному реагуванню та аналізу державних закупівель (без виходу на об»єкт контролю шляхом запиту документів) протягом 2013 року попереджено зайвих витрат державних коштів у сфері держзакупівель на суму майже 32 млн грн.
Так, було відмінено конкурсні торги на суму 19,5 млн грн., попереджено витрат державних коштів на закупівлю товарів, робіт та послуг шляхом внесення змін до документації конкурсних торгів на суму понад 12 млн грн.
Для зменшення втручання в діяльність суб»єктів господарювання запроваджено підхід до планування контрольно-ревізійної роботи та відбору об»єктів контролю на підставі оцінки ризиків допущення фінансових порушень, моніторингу ризикових операцій, інформації зі ЗМІ, звернень громадян і телефону довіри Держфінінспекції.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.