Ріпкинський район: рятувальники дістали з водойми тіло потопельника
27 лютого о 19:00 до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про те, що в смт Любеч у ставку місцеві жителі виявили тіло чоловіка.
До місця події виїхав місцевий пожежно-рятувальний підрозділ, який за допомогою спецінструментів дістав тіло чоловіка з водойми.
Загиблим виявився 48-річний місцевий житель, який ще 16 грудня пішов з дому та не повернувся.
Обставини трагічного випадку та причина смерті з’ясовують правоохоронні органи.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.
10 березня: цей день в Україні і світі 07:51
День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.