Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 18:23:49

Міліція розшукує зухвалого грабіжника

28.02.2014   18:31

До чергової частини Прилуцького міського відділу внутрішніх справ звернулася 75-річна жителька села Подище і повідомила, що її пограбували.

Спочатку по селу їздили чоловіки, які продавали мед і заодно видивлялися хто з місцевих жителів є більш-менш платоспроможним. Потім у будинок до місцевої жительки прийшов невідомий чоловік і представився працівником органів соцзабезпечення.

Він приніс із собою продуктовий набір, але сказав, що жіночка має розміняти крупну купюру.

Господиня пішла по гроші, а гість видивлявся де лежать гроші. Коли ж жінка взяла в руки пакунок з готівкою, чоловік вихопив його і зник в невідомому напрямку. На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група, тривають пошуки зловмисника та осіб, які можливо перебували у злочинній змові із грабіжником. Відкрито кримінальне провадження за статтею «грабіж», міліція проводить комплекс оперативно-розшукових заходів для затримання злочинця.

Ще раз нагадуємо кілька правил поведінки у подібних ситуаціях, щоб не стати жертвою зловмисників:

- якщо до вас завітали представники комунальних чи соціальних служб, обов'язково перевірте у їх документи, в разі потреби передзвоніть в установу і поцікавтеся, чи дійсно така людина у їх працює;

- якщо до вас підійшли на вулиці з пропозицією поворожити чи зняти порчу, намагайтеся якомога швидше відірватися від нав'язливих добродіїв та піти геть;

- якщо відчепитися не вдається - покличте когось на допомогу. Поява сторонньої людини відволіче увагу шахрайок від вас і це допоможе вам від них звільнитися;

- ні в якому разі не давайте їм своїх речей, грошей, коштовностей, бо за першою річчю піде друга і т.д.;

- ні в якому разі не дозволяйте підозрілим особам заходити до свого помешкання, а якщо вже вони зайшли самовільно - зверніться по допомогу до сусідів аби спровадити непроханих гостей з квартири. Дотримуючись цих правил, Ви зможете убезпечити себе і своє житло від шахрайських дій та крадіжок.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини