Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 15:06:19

"Олімпійське лелеченя" завітало до військових Десни

28.02.2014   13:19

На базі Деснянського навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується на Чернігівщині, відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

У змаганнях взяли участь 4 команди по 12 учнів. Вони перевірили свої знання, силу, спритність та командних дух у презентації, комбінованій естафеті, вікторині «Знавець олімпійського спорту» та грі «Снайпер» (артбол).

Яскраво, цікаво та напружено змагалися команди. Спочатку учасники показали «визитівку». Вагомо на оцінку презентації впливало використання нових ідей. Перевіряючи свої знання зі спортивної освіти, кожна команда опрацювала понад сотню питань на олімпійську тематику, а під час комбінованої естафети дітлахи продемонстрували свій гарт у понад десяти спортивних видах.

Абсолютним чемпіоном у Козелецькому районі стала команда Деснянської гімназії, друге місце виборола Остерська гімназія, а бронза дісталася представникам Деснянської ЗОШ. Переможець цього туру представлятиме район на обласних змаганнях.

Подібні заходи, які організовані районним осередком Національного олімпійського комітету України та військовослужбовцями гарнізону, в Десні проводяться кілька років поспіль і стали вже доброю традицією. Між школярами району та військовими встановилися міцні шефські відносини, що сприяє патріотичному вихованню молоді.

Всі учасники змагань висловили позитивні відгуки та бажання вже наступного року знову зустрітися на спортивному майданчику із своїми суперниками-друзями.
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини