Працівники Козелецького райвідділу міліції затримали дачного злодія
На пульт державної служби охорони надійшов сигнал про несанкціоноване проникнення в дачний будинок, розташований в селі Озерному Козелецького району.
Туди негайно виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником підрозділу. На місці міліціонери побачили, що зловмисники зламали ролети і проникли всередину. З будинку непрохані гості винесли телевізор, аудіо- відеоапаратуру, іншу техніку та цінності.
Свідки бачили в селі чужу ВАЗівську «вісімку», тож міліціонери повідомили ДАІ і почали переслідування. На київській трасі правоохоронці помітили автівку, з якої прямо на ходу злодії викидали викрадену техніку в кювет. Розуміючи, що їх от-от наздоженуть, а попереду стоїть наряд ДАІ, утікачі кинули свою «вісімку» і утекли в ліс.
Та далеко втекти не вдалося, службовий пес взяв слід і невдовзі міліціонери затримали одного з утікачів. Чоловік зізнався, що це він з двома спільниками скоїв крадіжку з дачі мешканця Києва. Наразі триває пошук подільників. Працівники ДАІ перевірили державний номер легковика крадіїв, він виявився «лівим», натомість у салоні було виявлено ще декілька номерних знаків, серед яких і той, що дійсно належить автомобілю.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression