Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 13:42:26

В Чернігові, в рамках військово-патріотичного виховання молоді, триває популяризація військової служби за контрактом

25.02.2014   13:43

В Чернігівському гарнізоні продовжується проведення заходів з військово-патріотичного виховання молоді, популяризації військової служби за контрактом і в резерві Збройних Сил України, рекламно-агітаційної та інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо проходження військової служби.

Так, сьогодні, в залі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулась зустріч заступника військового комісара Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату підполковника Сергія Москальця з понад 100 вихованцями навчального закладу.

Під час заходу офіцер розповів юнакам і дівчатам про умови проходження військової служби за контрактом, вимоги до кандидатів, соціальний захист і перспективи служби в армії, ознайомив з сьогоденням Збройних Сил України.

Також підполковник Сергій Москалець повідомив молоді про переваги військової служби: стабільне грошове забезпечення, яке поступово збільшується, безкоштовне медичне обслуговування, речове та харчове забезпечення, пільги при вступі у вищі навчальні заклади України, можливість навчання без відриву від служби тощо.

Подібні заходи, за словами підполковника Сергія Москалеця, також будуть проведені в обласних вишах - Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка, Чернігівському національному технологічному університеті, Чернігівському державному інституті економіки і управління, де є військові кафедри, та інших навчальних закладах.

На сьогодні в Чернігові виявили бажання проходити військову службу за контрактом близько 20 чоловік, а 11 з них вже служать у військових частинах Збройних Сил України. Торік армійські лави, в якості контрактників, поповнили 52 чернігівці. Вони добросовісно служать у військових частинах Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морського Флоту у різних куточках України.

Олександр ПАРІЙ
Фото автора

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».