Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 22:55:50

Стали на заваді пігулкам

23.02.2014   14:31

Феназепам та псевдоефедрин кордон не перетнули

19 лютого під час оформлення у міжнародному пункті пропуску для залізничного  сполучення "Горностаївка"  потягу Київ – Санкт-Петербург спільною прикордонного-митного оглядовою групою у 58-річної громадянки України в особистих речах було виявлено та вилучено заборонені для провезення через державний кордон пігулки Феназепам, які відносяться до психотропних засобів і є високоактивним транквілізатором, у кількості 30 штук.

Вчора ж, 22 лютого, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Нові Яриловичі" під час оформлення на виїзд з України легкового автомобіля "Toyota", яким керував 55-річний громадян України, відбулося спрацювання індикаторів профілю ризиків в рамках проведення спеціальних оперативно-профілактичних заходів з протидії незаконному переміщенню наркотичних речовин. Після цього автомобіль перевели із смуги руху «зелений коридор» на «червоний».

В ході проведення спільною прикордонно-митною оглядовою групою поглибленої перевірки автомобіля в багажному відділенні салону, під обшивкою, виявлено два поліетиленових пакети з пігулками білого кольору, вагою близько одного кілограму кожен.

В діях водія містяться ознаки злочину, передбаченого статтею 305 Кримінального Кодексу України  «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів»  внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Виявлені пігулки, попередньо Псевдоефедрину, що відносяться до нетрадиційних психостимуляторів, вилучено для проведення експертизи.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.