Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:23:25

Міліція Чернігівщини працює в штатному режимі

23.02.2014   14:20Агенцiя

Міліція Чернігівщини працює в штатному режимі, виконує свої функціональні обов’язки по забезпеченню правопорядку в регіоні.

Керівництво підрозділів і служб УМВС знаходиться на робочих місцях. Особовий склад органів та підрозділів міліції Чернігівщини працює над розкриттям та профілактикою злочинів, охороняє громадський порядок та виконує інші функції міліції із забезпечення стабільного правопорядку в нашій області.

Начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Михайлик Олександр Григорович написав рапорт про звільнення з органів внутрішніх справ за власним бажанням. До  підписання наказу МВС України про звільнення з ОВС він продовжує виконувати обов’язки начальника УМВС в області.

Міліція нагадує громадянам, що кожного дня о 16.00 в приміщенні Чернігівського міського відділу внутрішніх справ (вул. Шевченка, 13) відбувається інструктаж особового складу міліції перед заступанням на службу. Запрошуємо небайдужих громадян з активною життєвою позицією до спільного несення служби з охорони громадського порядку у складі патрулів.
Щоденні спільні патрулювання проводяться також в Ніжині, Прилуках та інших великих районних центрах Чернігівщини.

Також нагадуємо, якщо Ви стали свідком правопорушення або злочину, негайно телефонуйте до чергової частини за номером 102 для оперативного реагування правоохоронних органів.

УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.