Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:05:37

Чернигов простился с героем, погибшим на Майдане

23.02.2014   10:40Агенцiя

В 19.00 22 февраля на Красной площади в Чернигове, в нескольких метрах от баррикады, состоялось прощание с уроженцем Черниговщины, отдавшим жизнь за свободу, за будущее Украины.

34-летний Андрей Мовчан был родом  из Репкинского района. Работал осветителем в столичном театре им. Франко, состоял в Демократическом альянсе. На Майдане был без оружия. Погиб от огнестрельного ранения 20 февраля 2014 года.

На гроб, накрытый флагом, положили оранжевую каску, а рядом - множество красных гвоздик, принесенных черниговцами. Панихиду по погибшему отслужил архиепископ Черниговский и Нежинский Евстратий Зоря. Сразу по завершении службы священники запели гимн, который подхватили собравшиеся на панихиду черниговцы...

Кортеж, отправившийся от площади сопровождать тело Андрея в последний путь, сделал три круга по Красной площади. Похороны состоятся завтра утром на его малой родине, в Репкинском районе. Как рассказал один из друзей погибшего, Андрей любил читать Шевченко, особено "ЗаповІт", потому и похоронить его решили не в Киеве, на Байковом кладбище, а на малой родине - "серед степу широкого"...  

Вечная память. Героям слава.

Текст Вера Едемская

ВІДЕО ТК "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.