Аби свято було безпечним і радісним
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Переважна більшість святкових заходів будуть проводитись в закладах освіти та культури, які відносяться до об’єктів з масовим перебуванням людей, тож потребують особливої уваги та контролю з питань забезпечення пожежної безпеки.
Співробітниками управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області проводяться відповідні перевірки зазначених об’єктів.
Особлива увага звертається на стан електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, справність систем пожежної автоматики і пожежогасіння, шляхів евакуації та забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.
Під час перевірок проводяться протипожежні інструктажі з керівниками об’єктів та обслуговуючим персоналом, вручаються пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності, доводяться основні заходи безпеки, а саме
– для зручності та безпеки встановлювати ялинку необхідно на надійну підставку так, щоб вона не заважала евакуації людей на випадок пожежі;
– для ілюмінації використовувати тільки гірлянди заводського виготовлення, заздалегідь перевіривши їх справність;
– у громадських місцях біля ялинки повинні знаходитись сертифіковані вогнегасники, а з приміщення, де буде проводитись святкова програма, повинно бути не менше двох евакуаційних виходів.
Необхідно пам’ятати і те, що прикраси для ялинки та святкові костюми, які зроблені з синтетики, вати, паперу та інших легкозаймистих матеріалів з пожежної точки зору дуже небезпечні.
Тож, співробітники Держтехногенбезпеки Чернігівщини сподіваються, що свята будуть безпечними і принесуть нашим громадянам тільки позитивні емоції та незабутні враження!
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.