Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 00:01:24

Призначено нового начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області

14.02.2014   08:20Агенцiя

13 лютого в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області урочисто було представлено начальника управління – полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники правоохоронних органів.

Особовому складу управління та керівникам установ пенітенціарної служби в Чернігівській області нового начальника представив директор департаменту по роботі з персоналом ДПтС України генерал-майор внутрішньої служби Сергій Зінченко.

Він, зокрема, підкреслив, що новий керівник має необхідний практичний досвід, який дозволить йому вирішувати успішно завдання, які стоять перед управлінням. Відзначаючи позитивні здобутки регіонального органу, директор департаменту по роботі з персоналом подякував за якісну роботу і професійність попередньому керівнику обласного управління Олександру Доробалюку.

За дорученням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка із призначенням на посаду пенітенціарія привітав перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець. Він подякував пенітенціаріям за щоденну наполегливу працю та висловив сподівання, що й надалі всі завдання щодо реалізації державної політики в сфері виконання кримінальних покарань, які стоять перед обласним управлінням та колективом, будуть виконуватися на високопрофесійному рівні.

У свою чергу Валерій Пісклов запевнив: «Я усвідомлюю високий рівень відповідальності за ділянку роботи, яка доручена мені керівництвом держави та Служби, і вдячний за довіру. Вважаю своїм першочерговим завданням на цій посаді забезпечити законність та порядок в органах та установах виконання покарань області, організацію якісного виконання завдань, визначених Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями керівництва Державної пенітенціарної служби України».

Новопризначений керівник пенітенціарної служби Чернігівщини висловив сподівання на дієву підтримку з боку місцевих органів державної влади та на взаєморозуміння і належний рівень взаємодії з керівництвом правоохоронних органів області.


За інформацією прес-служби управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини