Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 01:48:41

Комунальні підприємства обласної ради підбили підсумки своєї роботи у 2013 році

13.02.2014   12:15

Відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств обласної ради, що перебувають у підпорядкуванні Управління комунального майна.

Засідання провів начальник управління Володимир Сидоренко, який поінформував присутніх про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств за 2013 рік.

Станом на 1 січня 2014 року фінансово-господарську діяльність вели 14 комунальних підприємств.

Середньооблікова чисельність працюючих комунальних підприємств в еквіваленті повної зайнятості станом склала 1 693 особи, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого  року менше на 191 особу. Середня заробітна плата одного працюючого становила 2 816 грн.

За підсумками фінансово-господарської діяльності у 2013 році обсяги виробленої ними продукції (наданих послуг, товарообігу) склали 350,7 млн. грн., що більше результату аналогічного періоду 2012 року на 14,7 млн. грн.

Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) по всіх комунальних підприємствах за звітний період становила 345,1 млн. грн., що більше аналогічного періоду 2012 року на 14,8 млн. грн.

Найбільшу питому вагу у загальних обсягах доходів займали КП «Ліки України» – 70 % (244,6 млн. грн.) та КП «Чернігівоблагроліс» з дочірніми підприємствами – 23 % (82,3 млн. грн.).

Чотири комунальні підприємства – Чернігівське, Ніжинське, Прилуцьке та Новгород-Сіверське міжміські бюро технічної інвентаризації – за 2013 рік надали послуг замовникам на загальну суму 10,8 млн. грн., що на 9 млн. грн. менше в порівнянні з відповідним періодом 2012 року. Це стало наслідком виключення із видів діяльності бюро технічної інвентаризації реєстрації права власності на нерухоме майно з 1 січня 2013 року.

Відмічено, що загалом комунальними підприємствами отримано чистого прибутку в сумі 3 млн. 42 тис. грн., що на 1 млн. 96 тис. грн. більше планового показника.

За звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету перераховано 2,2 млн. грн., у тому числі:
- податку на прибуток в сумі 1,5 млн. грн.;
- відрахувань частини чистого прибутку комунальних підприємств в сумі 149 тис. грн., при плані 105 тис. грн.;
- орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, що знаходиться в господарському віданні комунальних підприємств, в сумі 538 тис. грн.

На капітальні інвестиції впродовж 2013 року комунальними підприємствами загалом спрямовано 5,2 млн. грн.

Звітували про свою діяльність керівники комунальних підприємств: «Ліки України» - Сергій Варнавський, «Чернігівоблагроліс» - Іван Донець, “Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації» - Ніна Охрімюк,  «Чернігівкіно» - Олександр Мельник, «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» - Євген Жарницький , «Облсвітло» - Олександр Коновалов, «Прилуцька міська друкарня» - Сергій Голік, «Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії» - Володимир Падій, «Будова» -  Геннадій Буштрук. В своїх виступах керівники зупинилися на підсумках та проблемних питаннях роботи очолюваних підприємств у звітному періоді, шляхах їх вирішення.

Під час наради було детально розглянуто результати діяльності кожного підприємства. На завершення Володимир Сидоренко звернув увагу присутніх керівників на необхідності здійснення заходів щодо зменшення дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств, на посилення контролю за роботою трудових колективів та неухильне дотримання чинного законодавства, в тому числі антикорупційного, а також з охорони праці і пожежної безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини