Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 15:35:32

У міській раді привітали жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"

13.02.2014   11:49

Сьогодні в Чернігівській міській раді міський голова Олександр Соколов привітав жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Згідно з «Положенням про почесні звання України» почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ять і більше дітей. При цьому враховуються і діти, усиновлені в установленому законодавством порядку. Неодмінною умовою для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім'ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Почесне звання України «Мати-героїня» у нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку. Це звання присвоюється жінкам – громадянкам незалежної України і є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.

Протягом 2013 року почесне звання України «Мати-героїня» в Чернігівській області отримали понад 330 жінок, в м. Чернігові – 15.

Загалом за період з 2004 по 2013 рік почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно 95 багатодітним жінкам м. Чернігова.

З 1 січня 2008 року заснована одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Вона становить десятикратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. В 2009 році сума одноразової допомоги жінкам, яким присвоєно це почесне звання, становила 6690 грн., а у 2011 році – 9410 грн., у 2013 році – 11470 грн.

Цього дня почесне звання «Мати-героїня» отримали:
Єфименко Світлана Василівна - мати шести дітей;
Швецова Наталія Олегівна - мати семи дітей.

 

За повідомленням відділу у справах сім’ї та молоді міської ради

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини