Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 14:17:43

Серед засуджених установ виконання покарань Чернігівської області відбулись конкурси снігових скульптур

13.02.2014   11:41Агенцiя

Ініціатором заходу виступило управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, а засуджені ідею підтримали та створили дивовижні скульптури.

Подивитись на мистецтво засуджених змогли представники спостережних комісій, громадськості та засобів масової інформації.

Журі – адміністрація установ і рада колективу засуджених визначили найкращі скульптури. Враховувалась важкість виконання, актуальність і символізм.

За процесом творення снігових скульптур могли спостерігати усі засуджені. Кожен із них переконався, що виготовлення снігових скульптур вимагає від творців особливого підходу, великих зусиль та витримки. Однак це варто цього, бо надзвичайні відчуття викликають фігури, виліплені зі снігу. Вони кожного з нас повертають у світ дитинства та казки, роблять добрішими та щирішими.

Скульптури, створені в різних установах відрізнялись. В Чернігівській жіночій виправній колонії № 44 створювали казкових яскравих героїв. Вони подарували неабияку радість малюкам Будинку дитини та захоплюючий творчий процес засудженим мамам.

Юнаки Прилуцької виховної колонії створювали спортивні машини «Формули – 1» й  фортецю з гарматами.
Засуджені Домницького виправного центру № 135 виліпили героїв байок і народних казок.

В Менській виправній колонії № 91 створили 10 льодових скульптур. Засуджені презентували замки та автомобілі, шахову дошку із шаховими фігурами з льоду та кубки переможців.

Конкурс завершився, велику насолоду отримали всі учасники, а кращі – нагороди. Скульптури ще деякий час будуть дарувати добрий настрій всім, хто їх споглядає.

Проведення подібних заходів сприяє розвитку ініціативи і творчості засуджених, прагненню до самовдосконалення та прискоренню їх виправлення та ресоціалізації.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини