Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 03:29:21

Наркотики у цукерках "Ромашка" виявили працівники установ виконання покарань в Чернігівській області

12.02.2014   12:35Агенцiя

За тиждень до установ виконання покарань Чернігівської області різними прихованими способами намагалися передати заборонені предмети.

Проте, завдяки пильності співробітників установ виконання покарань Чернігівської області, які ведуть постійну боротьбу з правопорушниками, дані намагання не вдалися.
В Чернігівському слідчому ізоляторі, під час догляду громадянина, який прибув на короткострокове побачення до ув’язненого, було виявлено та вилучено гроші та мобільний телефон без сім-карти та зарядного пристрою.

В посилках, які надійшли засудженим Менської виправної колонії № 91 та Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 було виявлено та вилучено чотрири мобільні телефони, які містилися в коробці з подвійним дном та гроші.

Останнім часом в установи виконання покарань Чернігівської області активно намагаються передати наркотичні речовини, приховані в цукерках. Цього разу, “солодкий дурман” було виявлено в цукерках “Ромашка”. В кожній цукерці знаходились політеленові згортки із речовиною рослинного походження, зеленого кольору, зовнішньо схожа на канабіс.

Керівництво управління та установ Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області постійно звертається до громадян та попереджає, що доставка заборонених предметів в установи виконання покарань несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини