Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 00:42:02

Одного з чернігівських перевізників оштрафовано на 1,3 мільйони гривень

12.02.2014   12:20

Питання дотримання перевізниками вимог чинного законодавства України та легалізації на ринку автоперевезень на постійному контролі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Проте вирішити це питання можливо лише за умови тісної співпраці всіх сторін, які беруть участь у процесі організації пасажирських перевезень. Широкомасштабна роз’яснювальна робота, на жаль, не завжди пробуджує свідомість. Доводиться вдаватися і до контрольно-перевірочної роботи.
До речі, обласна мережа автобусних маршрутів загального користування налічує близько 500 маршрутів, які обслуговують 150 перевізників, задіяно більше 1200 транспортних засобів.

Протягом 2013 року фахівцями ГУ Міндоходів області документально перевірено 4 підприємства транспортної галузі. За результатами перевірок встановлено несплату податків на суму понад 1,5 млн.грн. Проведено 6 фактичних перевірок суб’єктів господарювання з питань оформлення роботодавцем трудових відносин з найманими працівниками.
Також перевірено 11 суб’єктів господарювання щодо порядку розрахунків та видачі квитків. У кожному випадку встановлено порушення чинного законодавства. Порушники оштрафовані на загальну суму 27,2 тис.грн.

Варто зазначити, що актуальною ця тема залишається і на сьогодні. З початку цього року проведено 5 фактичних перевірок, під час яких з’ясувалося, що автоперевізники при розрахунках не ведуть книги обліку розрахункових операцій або не належним чином її реєструють.

Так, при перевірці одного з перевізників встановлено, що втрати бюджету склали майже 878 тис. грн.. Порушника оштрафовано, разом із штрафними санкціями йому доведеться сплатити понад 1,3 млн. грн.. Відносно службових осіб підприємства слідчими ГУ Міндоходів у Чернігівській області здійснюється досудове розслідування.

Як свідчить практика, лише спільна робота як органів влади, так і перевізників, забезпечує надання якісних та безпечних послуг населенню.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19 20:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 грудня в області зафіксовано 558 нових випадків COVID-19. Зокрема 319 — у Чернігівському районі (в тому числі 174 — у Чернігові), 82 — у Ніжинському, 71 — у Корюківському, 50 — у Прилуцькому та 36 — у Новгород-Сіверському районі. 49 захворілих госпіталізовані.

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.