Медалі — вихователям ліцею
Народний депутат України, голова чернігівського осередку всеукраїнської громадської організації «Кадетська співдружність» Сергій Аверченко відвідав Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Його керівник полковник Микола Шпак ознайомив гостя з роботою освітнього закладу, успіхами та проблемами ліцеїстів.
Політик взяв участь у святковому заході, присвяченому 25-й річниці виведення радянський військ з Афганістану. У своєму виступі він закликав ліцеїстів зробити свій посильний внесок у справу збереження миру в Україні та світі.
За дорученням президії Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) С. Аверченко вручив пам’ятні ювілейні медалі ветеранам та офіцерам-вихователям ліцею Сергію Пашку, Андрію Клигіну, Володимиру Довбенку.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.