Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 01:15:04

Ми завжди відкриті для спілкування з кожним платником

12.02.2014   08:04

Днями з представниками бізнесу міста зустрівся начальник ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області Володимир Олійник.

Головними пріоритетами діяльності інспекції завжди були і залишаються своєчасне наповнення бюджетів, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій та постійне удосконалення адміністрування податків.

У минулому році до місцевого бюджету зібрано 586 млн. грн., в тому числі за основними платежами: податку на доходи фізичних осіб - 409,8 млн. грн., єдиного податку - 60,5 млн. грн.

На спрощеній системі у місті працювало 1,5 тис. юридичних осіб, які сплатили до бюджету 16,7 млн. грн., а надходження від 10,2 тис. фізичних осіб-підприємців склали майже 44 млн. грн. На рахунки 77 платників міста було відшкодовано понад 150 млн. грн. ПДВ. У 2013 році критеріям автоматичного відшкодування відповідали 6 підприємств міста - на суму 48,4 млн. грн.

З жовтня 2013 року відповідальним моментом у роботі інспекції стало адміністрування єдиного соціального внеску. За цей період прийнято понад 15 тисяч звітів, сума надходжень склала 336,4 млн. грн.

«У Центрі обслуговування платників надається весь комплекс адміністративних та консультаційних послуг. За минулий рік нашим клієнтам було надано більше 72 тисяч адміністративних послуг», - підкреслив начальник податкової інспекції міста.
На глибоке переконання посадовця, збільшення надходжень до бюджету буде відбуватись винятково за рахунок детінізації економіки. Саме тому усім, хто сумлінно сплачує податки і виконує свої податкові зобов'язання, хвилюватися не варто.

Під час заходу присутні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді. Так, керівники підприємств цікавилися механізмом справляння та особливостями заповнення декларацій з податку на прибуток, критеріями автоматичного відшкодування ПДВ, нюансами сплати єдиного соціального внеску, роботою нових електронних сервісів.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Володимир Олійник наголосив, що такі заходи допомагають вирішувати нагальні питання бізнесу шляхом конструктивного діалогу.

«Нам надзвичайно важливо постійно підтримувати якісний двосторонній зв’язок, який було сформовано за попередні роки, і я щиро сподіваюся на його успішне та змістовне продовження вже цього року. Адже ми завжди відкриті для спілкування з кожним платником!», - зазначив Володимир Олійник.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19 20:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 грудня в області зафіксовано 558 нових випадків COVID-19. Зокрема 319 — у Чернігівському районі (в тому числі 174 — у Чернігові), 82 — у Ніжинському, 71 — у Корюківському, 50 — у Прилуцькому та 36 — у Новгород-Сіверському районі. 49 захворілих госпіталізовані.

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.