Сумлінне виконання обов’язків – запорука добробуту країни
Вже місяць триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році.
Подання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачено Конституцією України та Податковим кодексом України. Платникам податків потрібно подати декларацію до 1 травня.
Охопити якомога більшу кількість громадян, донести до свідомості кожного з них важливість виконання обов’язків перед державою – таке завдання стоїть перед працівниками Міндоходів та їх помічниками - студентами –волонтерами.
Так, днями студенти Межрегіональної академії управління персоналом разом з фахівцями ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області провели акцію в ТЦ «Метацентр». Вони розповсюджували різноманітну друковану продукцію : буклети, пам’ятки, листівки про строки, порядок та вимоги законодавства щодо декларування.
Проводили «живе» спілкування з мешканцями міста, під час якого розповідали про електронні сервіси Міндоходів. Учасники акції роз’яснювали громадянам, що вони мають можливість заповнити та направити декларацію про майновий стан та доходи через мережу Інтернет. Для користування цією послугою платнику потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. Їх можна безкоштовно отримати в Центрі обслуговування платників інспекції. Подача звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування органів доходів і зборів.
Окрім цього, перехожі цікавилися можливістю скористатися правом на податкову знижку та процедурою її отримання.
По закінченню акції волонтери висловили свої думки щодо участі у проведенні кампанії декларування. Як зазначила студентка Анастасія Іноземцева, надаючи допомогу громадянам під час деклараційної кампанії, вона відчуває свою причетність до справи наповнення бюджету, адже благополуччя країни залежить від свідомого виконання обов’язків кожного її громадянина.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.