Захід під назвою "Я люблю Україну" днями пройшов у Чернігові в клубі за місцем виховання "Фортуна"
Він став фінальним у програмі святкування Дня Соборності та Свободи України, організованою Центром роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання, що тривала цілий тиждень.

«Основою концепції виховання молоді мають стати патріотизм та гордість за власну країну, збереження і відновлення традицій, повага до старшого покоління», - з такою думкою Президента України Віктора Януковича ознайомив учасників заходу начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради Валерій Семенець.
Він акцентував увагу на ключовій тезі Глави держави, що саме молодь має чітко висловити свою позицію за сучасну розвинену демократичну Україну, саме молодь буде основою завтрашнього громадянського суспільства нашої країни.
Директор Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання В’ячеслав Давидов наголосив, що проведений комплекс заходів мав на меті сприяти формуванню громадянської свідомості у дітей, вихованню почуття патріотизму та любові до України, самоідентифікації себе як представників української нації, передбачав оволодіння новими та актуалізацію вже існуючих знань про Україну.
Виховний захід "Я люблю Україну" в клубі за місцем проживання "Фортуна" став одним із яскравих моментів тижня. Вихованці клубу та педагог-організатор Надія Нікуліна з відповідальністю підійшли до відзначення річниці соборності України. Діти прикрасили приміщення клубу, підготували виступи художньої самодіяльності, а педагог-організатор розробила цікаву програму заходу. Вона складалася з різноманітних інтелектуальних завдань, які містили інформацію про Україну, її населення, досягнення та унікальність нашої держави.
Конкурсні завдання виконували команди вихованців, які вели активну боротьбу за звання найкращого знавця України. Між завданнями команди переглянули номери художньої самодіяльності, що були підготовлені власними силами. Захід пройшов у невимушеній атмосфері: команди жартували, розповідали гуморески, слухали українські пісні, торгувалися, як на справжньому українському ярмарку, за бали.
«Учасники показали себе справжніми знавцями історії, державного устрою України, її культури та традицій, української кулінарії та традиційного національного одягу», - відзначили організатори.
Вдалий захід залишив по собі гарний настрій, яскраві враження, нові знайомства, солодкі цукерки та велику кількість фотографій. Центром роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання заплановано ще багато цікавих, творчих, пізнавальних заходів.
Запрошуємо всіх відвідати найближчий клуб за місцем проживання. Ми – поряд, ми – у кожному районі, ми – за крок від дому.
За інформацією Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.