Чернігів: у річці Десна ледь не потонув рибалка
30 січня о 12:43 у Чернігові до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в районі насосної станції на р. Десна відірвався разом з рибалкою уламок криги і їх течія понесла по промоїні.

На місце події через 9 хвилин прибув пожежно-рятувальний підрозділ. У цей час вода вже прибила крижину з чоловіком до стійкого льодового покрову тому людина за допомогою інших рибалок змогла зійти на берег. На щастя під час перебування на крижині чоловіку вдалося втримати рівновагу та не впасти у воду.
У зв’язку з цим, рятувальники вкотре закликають населення бути обережними на водоймах і не підходити до краю промоїн. Також пам’ятайте, що небезпечний лід може бути поблизу кущів, очерету, під товстим прошарком снігу, у місцях, де водорості вмерзли у лід, б'ють джерела, швидкий плин або струмок впадає у річку.
Під час підльодної риболовлі не можна скупчуватись у групи, а лунки слід пробивати на відстані не ближче 5-6 м одна від одної. З собою необхідно мати рятувальний жилет, мотузку довжиною 12-15 м із петлею на одному кінці та вантажем 400-500 г на другому кінці. Тримайте поруч із лункою дошку або велику гілку.
Останні новини Чернігівщини
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35
Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21
Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.