"Солодкі" наркотики вилучено в Менській виправній колонії № 91 Чернігівської області
Співробітники Менської виправної колонії № 91 управління ДПтС України в Чернігівській області, котрі здійснювали огляд поштової посилки на ім’я одного з засуджених, вилучили цукерки «Ромашка», які були у цій посилці, що викликали підозру.
Під час детального огляду виявилось, що у цукерках були приховані поліетиленові згортки з кристалічною порошкоподібною речовиною білого кольору.
По даному факту триває перевірка.
Керівництво управління ДПтС України в Чернігівській області нагадує, що громадяни, які намагаються здійснити спробу передачі наркотичних засобів, або інших предметів і речовин, котрі не дозволені до використання у місцях позбавлення волі, можуть понести кримінальне покарання за свої дії.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39
У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.
Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37
Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32
День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.