Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 14:13:02

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

29.01.2014   09:17

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 28 січня по 08 годину 29 січня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 3 в житловому секторі, 1 на транспорті, 1 на об'єкті та 1 інша. Загинула 1 особа.

Доповнення до пожежі: на місці пожежі, яка сталася 28.01.2014 року о 00 год. 20 хв. за адресою: Носівський район, с. Селище об 11 год. 00 хв. виявлено рештки тіла невстановленої особи.

1. Пожежа на транспорті м. Прилуки, вул. Шевченка О 17 год. 30 хв. сталася пожежа автомобіля "Fiat", 1990 р.в. Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля. Причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Рудьківка О 17 год. 40 хв. в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (5х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни на площі 32 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 8 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Муринсона О 18 год. 47 хв. в приватному господарстві сталася пожежа господарчої будівлі (2х4 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено господарчу будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки - встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 2 000 грн.

4. Пожежа на об'єкті Борзнянський район, с. Прохори О 20 год. 35 хв. сталася пожежа в приміщенні котельні адміністративної будівлі (12х30 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна) СТОВ "Прохорське". Вогнем пошкоджено перекриття та перегородки на площі 8 кв.м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму
300 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі Менський р-н, с. Миколаївка О 23 год. 25 хв. в приватному господарстві сталася пожежа господарчої будівлі (15х80 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 150 кв.м., автомобіль ГАЗ-3302. Ймовірна причина - порушення пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

6. Пожежа м. Чернігів, вул. Кленова О 23 год. 34 хв. в автокооперативі №28 сталася пожежа гаражу (3х10 м, стіни та перекриття залізобетонні). Вогнем пошкоджено майно та обладнання. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 2 000 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини