Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 11:33:42

На виконання рішень судів органами прокуратури Чернігівщини стягнуто понад 27 млн. грн.

29.01.2014   08:33

За принципової позиції органів прокуратури області щодо захисту прав громадян та інтересів держави при виконанні судових рішень за позовами прокурорів у 2013 році реально стягнуто понад 27 млн. грн., із них понад 3 млн. грн. до бюджету країни.

Зокрема, Чернігівським районним судом підтримано позицію прокурора та визнано недійсними 5 державних актів на право власності на земельні ділянки загальною площею понад 1 га землі вартістю 880 тис. грн. на території Боромиківської сільради Чернігівського району.

На даний час землю повернуто у комунальну власність громади.

Підставою виділення громадянам для приватного будівництва привабливих земельних ділянок, що знаходяться на березі р. Десна, стало підроблене рішення сільради, правова оцінка якому буде надана у рамках розпочатого кримінального провадження.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини