Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 09:28:05

Міліція перевірила отриману інформацію про підозрілі трупи в морзі

25.01.2014   10:13

До чергової частини Чернігівського МВ УМВС телефоном звернувся житель обласного центру, який повідомив, що, за його інформацією, до моргу Чернігівського 1-го патологоанатомічного відділення вночі нібито було доставлено 7 трупів з м. Києва.

Для перевірки цієї інформації було негайно направлено слідчо-оперативну групу міліції м. Чернігова.

Також до 1-го патологоанатомічного відділення прибув начальник штабу УМВС полковник міліції Сергій Бондар. На місці працівники міліції встановили, що в моргу на момент перевірки перебувають 18 трупів. Зокрема, 11 з них надійшли до моргу впродовж останніх трьох діб. Решта зберігаються понад місяць, а деякі й понад 2 місяці.

Сергій Бондар так прокоментував ситуацію:

- За попередніми даними перевірки, тілесні ушкодження має тільки один труп. Це громадянин, вбивство якого було скоєне 2 доби тому в м. Чернігові, в районі 2-го автовокзалу. За фактом того злочину було відкрите кримінальне провадження, яке наразі розслідується. Всі інші трупи тілесних ушкоджень не мають.

Тривале перебування семи покійників у морзі пояснюється тим, що у цих людей близькі родичі або не мають коштів на поховання померлих, або взагалі відмовились від цього. Щоб вирішити питання їх поховання, адміністрація моргу пише листи у відповідні інстанції для проведення поховання за бюджетні кошти.

Працівниками міліції направлено запит керівництву обласного бюро судово-медичних експертиз щодо надання правоохоронцям докладної інформації щодо кожного з трупів, які перебувають у моргу: прізвище, ім'я та по-батькові покійного, де ця людина мешкала, коли і ким доставлена до моргу, чи були в неї тілесні ушкодження і які саме, проведений або не проведений розтин. Офіційну довідку з цими відомостями працівники міліції отримають до кінця сьогоднішнього дня.

Принагідно полковник Бондар звернувся до громадян із закликом не вірити безоглядно у різні провокаційні заяви.

- Від подібних вигадок суспільство тільки страждає, а працівники міліції відволікаються від виконання своїх основних функцій задля перевірки чергової нісенітниці, - відзначив Сергій Віталійович.
 

Останні новини Чернігівщини

Схема із житлом для сироти з Ічнянщини: замість міської чи приміської квартири - хата у глухому селі 09:20

Щорічно з державного бюджету надаються субвенції місцевим бюджетам для придбання житла сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. У 2021 році Чернігівщина отримала для сиріт понад 30 мільйон гривень.

8 лютого: Цей день в Україні та в світі

8 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:00

ДЕНЬ 350 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 350 RUSSIAN AGRESSION

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або  Подаруй бібліотеці книгу!»

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або Подаруй бібліотеці книгу!» 19:56

14 лютого – не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих долучитися до акції, приуроченої до цієї дати,

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року 14:13

Протягом 2022 року на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік подали 6583 громадянина, які задекларували понад 2 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 2542 громадянина, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 29,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,2 млн грн військового збору.

В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки 13:12

Щука – бажаний улов для багатьох любителів риболовлі. Та невдовзі рибалкам доведеться зробити перерву, необхідну для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків.