Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 10:00:42

"Мелодія віршів" в Чернігівській виправній колонії № 44

23.01.2014   12:35Агенцiя

В Чернігівській виправній колонії № 44 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбувся конкурс поезії "Мелодія віршів"

Протягом півтори години засуджені жінки натхненно декламували свої вірші. Для когось написання власного вірша відбулось вперше, а хтось уже має невеличкий доробок.

Конкурс був відкритим, тому брати участь у ньому могли всі, хто забажає. Кожна з 13 учасниць прочитала один власний поетичний твір.

Усіх виступаючих оцінювало журі: начальник Чернігівської виправної колонії № 44 Андрій Кирієнко, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Олександр Гужва, голова спілки письменників Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України Олена Конечна, член спостережної комісії Григорій Кропива та член літературних спілок «Співдружність муз» та «Білий квадрат» Тетяна Біленко, яка є співробітником Чернігівської виправної колонії № 44.

Критеріями оцінювання були: розкриття змісту поезії, інтонаційне забарвлення, присутність образів та логічне завершення віршу.

Виступи відзначалися гарними постановками, пережитим смислом віршів та доповнювалися музичними виступами. Півтори години конкурсу спливли надзвичайно швидко. Журі було дуже важко визначити переможця конкурсу, але зрештою рішення було прийнято і проведено церемонію нагородження.

Перше переможне місце посіла Бодюл Алла, яка надзвичайно емоційно виконала вірш «Присвячується сину». Друге місце із поезією-засторогою до молоді посіла Ляшкевич Марина. Бронзовим призером стала Чеботок Алла з віршем «Ода про маму».

Окрім трьох головних переможців, голова спілки письменників Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України Олена Конечна, вітала «поетес» своїми книгами. Олена Конечна відзначила засуджених жінок за риму та ритм, чуйність та внутрішній порив.

По закінченню конкурсу його переможці та учасники ділилися своїми враженнями. Тетяна Біленко, звертаючись до засуджених зазначила: «Володіти мистецтвом художнього слова може тільки той, хто «горить» поетичним полум´ям, бажає і вміє проникати в умовне, небачене і нечуване, вміє страждати, дивуватись, радіти, плакати і сміятись, переймаючись чужими болями, пропускаючи їх крізь призму свого серця, викристалізовуючи свій неповторний внутрішній світ».


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чи можуть мешканці Чернігівщини подавати заяви на шлюб під час карантину?

Чи можуть мешканці Чернігівщини подавати заяви на шлюб під час карантину? 10:00

На період карантину, оголошеного в Україні через пандемію коронавірусу, всі охочі укласти шлюб мають можливість подати відповідну заяву, не виходячи з дому, за допомогою вебпорталу Міністерства юстиції «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/).

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 09:50

9 квітня, в малій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.