Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 05:15:30

Держсільгоспінспекція системно контролює питання дотримання вимог земельного законодавства в області

23.01.2014   12:26Агенцiя

Спеціалістами Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області відповідно до планових та позапланових заходів здійснено відпрацювання Козелецького району з питання дотримання вимог земельного законодавства суб’єктами господарювання при здійсненні господарської діяльності на території району.

За результатами проведених перевірок виявлені непоодинокі порушення вимог земельного законодавства в частині самовільного використання земель сільськогосподарського призначення, що веде за собою отримання неоподаткованого прибутку та втрат бюджету в наслідок несплати податку на землю.

Так, проведеними перевірками встановлено, що, в порушення вимог земельного законодавства ТОВ «Баришівська зернова компанія» при використанні земель сільськогосподарського призначення на території Хрещатенської сільської ради Козелецького району самовільно зайнято під вирощування сільськогосподарських культур невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 98,19 га. В наслідок самовільного зайняття земельних ділянок нарахована шкода, нанесена державі, на загальну суму 72 523,72 грн.

ТОВ «Варт і Ко» при використанні земельних ділянок на території Булахівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області самовільно зайнято під вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки запасу та резервного фонду загальною площею 91,9055 га. Наслідком самовільного зайняття земельних ділянок стало нарахування шкоди, нанесеної державі, на загальну суму 67 881,95 грн.

Приватним підприємством «Промінь Озерне» при використанні земельних ділянок державної власності на території Озерненської та Савинської сільських рад Козелецького району самовільно зайнято для вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки державної власності (землі запасу), а саме: 197,27 га на території Озерненської та 160,82 га на території Савинської сільських рад. В наслідок самовільного зайняття земельних ділянок нарахована шкода, нанесена державі, на загальну суму 264 487,43 грн.

Враховуючи, що діями керівників вищезазначених підприємств завдано значної шкоди державі, а також те, що дані правопорушення мають ознаки кримінального злочину та підпадають під дію ст. 197-1 Кримінального кодексу України, матеріали перевірок передані до прокуратури Козелецького району для вжиття відповідних заходів.


Начальник управління контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції в області Смаль В.І., прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:40

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому 14:46

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру командиру взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення "Чернігів" і екс-поліцейському цього взводу, яких підозрюють у службовій недбалості, в результаті якої постраждали 8 правоохоронців, повідомили в прес-службі ДБР.

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини