Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:10:15

Прокуратура проводить розслідування за фактом травмування неповнолітнього засудженого у спецустанові ДПтСУ

23.01.2014   10:44

Прокуратура Чернігівської області проводить досудове розслідування у кримінальному проваджені, відкритому за ч.1 ст. 272 КК України за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт на виробництві у спецустанові ДПтСУ.

Установлено, що усупереч вимог кримінально-виконавчого законодавства, Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, Кодексу законів про працю України група засуджених неповнолітнітніх Прилуцької виховної колонії після 20 години виконували роботи у приміщенні деревообробного цеху, що знаходиться на території колонії.

Під час прибирання тирси один із засуджених засунув ліву руку в увімкнений станок з переробки вторинної сировини, внаслідок чого отримав травму та був госпіталізований до Прилуцької центральної міської лікарні для надання йому невідкладної медичної допомоги.
На даний час триває досудове рослідування, яке знаходиться на контролі керівництва прокуратури області.

Крім того за порушення вимог законодавства, що призвело до травмування неповнолітнього вихованця колонії, 10 посадових осіб спецустанови та адміністрації ДПтСУ в Чернігівській області за поданням прокуратури притягнуто до відповідальності.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, загалом упродовж 2013 року органами прокуратури України в ході проведення перевірок за додержанням прав дітей при затриманні та триманні у спеціальних установах, слідчих ізоляторах та виховних колоніях внесено понад 800 документів реагування, за результатами їх розгляду 961 службова особа притягнута до відповідальності, скасовано 40 незаконних актів.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.