Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 23:11:11

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

23.01.2014   09:36

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 22 січня по 08 годину 23 січня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 на об'єкті та 3 в житловому секторі. Загинула 1 людина.

1. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Количівка О 08 год. 35 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 10000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 130000 грн.

2. Пожежа на об'єкті смт Козелець, вул. Комсомольська О 14 год. 14 хв. сталася пожежа тимчасової торгівельної споруди. Вогнем знищено 20 кв. м облицювання стін, пошкоджено продовольчі товари. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збиток - 40000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Манжосівка О 16 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни на площі 12 кв. м, підлогу на площі 3 кв. м та майно. Ймовірна причина - необережність під час куріння господарки. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки 1965 р.н.

4. Пожежа в житловому секторі м. Щорс, вул. Лермонтова О 19 год. 49 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни та підлогу на площі 12 кв. м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 35000 грн.


Інші повідомлення:


Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на дорогах державного значення Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 72 одиниці спеціальної техніки та 110 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
 

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.