Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:09:58

Міліція Чернігівщини підбила підсумки роботи за минулий рік

23.01.2014   08:54

Аналізові підсумків роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за минулий рік було присвячене розширене засідання колегії Управління МВС в області. У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайвідділів внутрішніх справ області разом із своїми заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він, зокрема, ознайомив присутніх з вимогами міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, які головний міліціонер країни озвучив на колегії МВС України.

В ході розширеного засідання колегії присутні передусім розглянули результати роботи УМВС з протидії корупції на території області. Докладно зупинилися на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників.

Із доповіддю виступили перший заступник начальника УМВС, начальник слідчого управління Олександр Любарець, заступник начальника УМВС, начальник кримінальної міліції Олексій Литвишко та заступник начальника Управління, начальник міліції громадської безпеки Едуард Гребенюк.

Боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, проблемним питанням та шляхам їх вирішення колегія приділила особливу увагу. Було вкотре підкреслено, що належна концентрація зусиль має зосереджуватися саме на збувальниках наркотичного дурману, особливо серед молоді, яка навчається.

Колегія УМВС області обговорила заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції. В цьому контексті розглядався стан роботи щодо попередження та розкриття злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких.

Начальник Управління Олександр Михайлик нагадав присутнім, що наступний рік МВС України оголосило роком дільничного інспектора міліції, тож вже зараз потрібно покращувати матеріально-технічну базу цих підрозділів, їх кадрове забезпечення, підвищувати імідж служби.

Розглянувши результати оперативно-службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ області у 2013 році, колегія відзначила, що вжиті організаційні та практичні заходи, спрямовані на посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки, дозволили закріпити, розвинути окремі позитивні тенденції у динаміці та структурі злочинності, покращити результати оперативно-службової діяльності та зберегти контроль за криміногенною ситуацією в області.

Підвищився рівень правоохоронного обслуговування громадян, якість розгляду та прийняття процесуальних рішень за їх заявами та повідомленнями про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Забезпечено належний рівень охорони громадського порядку та безпеки громадян на вулицях, в громадських місцях та під час проведення численних масових заходів.

Разом з тим в організації роботи ОВС області на окремих напрямках мали місце прорахунки, які не дозволили досягти бажаного результату.

Як відзначив начальник УМВС Олександр Михайлик, прорахунки в оперативно-службовій діяльності органів внутрішніх справ області стали можливими через недостатній рівень управлінського впливу на стан справ в міськрайвідділах з боку керівників структурних підрозділів апарату Управління, кураторів міськрайвідділів, низьку виконавську дисципліну, невиконання в повному обсязі рішень колегії УМВС і доручень керівництва Управління.

Підбиваючи підсумки наради, начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.
 

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини