Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:02:51

Більшість запитів до громадської приймальні Міністра оборони України у Чернігові вирішуються позитивно

23.01.2014   08:24

При Чернігівському обласному військовому комісаріаті майже рік триває прийом відвідувачів членами Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України.

Як повідомив її керівник-помічник військового комісара Чернігівського обласного військкомату з правової роботи майор Анатолій Лотоцький протягом вище вказаного періоду до приймальні зверталися різні категорії військовослужбовців, члени їхніх родин, ветерани та інші громадяни, проблеми яких були пов’язані так, чи інакше зі Збройними Силами і Міністерством оборони України.

- За рік до нас звернулося 340 чоловік. З них, 328 громадян з усними запитами та 12 - з письмовими. Відвідувачі приходять кожного прийомного дня. Їхні питання здебільшого стосуються соціальної сфери. Передусім, йдеться про правильність оформлення документів правового характеру, пенсійного забезпечення членів сімей учасників бойових дій, поліпшення житлових умов, прав безкоштовного лікування у лікувальних закладах ветеранів військової служби та учасників бойових дій, - розповів майор Анатолій Лотоцький.

Крім цього, останній часом, у зв’язку з оптимізацією військових структур в гарнізоні, збільшилася кількість відвідувачів-офіцерів запасу зі зверненнями щодо надання їм статусу ветеранів військової служби передбачених керівними документами вітчизняного оборонного відомства.
- Ми досконало розглядаємо кожен конкретний запит. Намагаємося вирішити їх безпосередньо у військкоматі. Наприклад, якщо у колишніх військовослужбовців є запис «звільнений з військової служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України» та мають вислугу понад 20 років, таким статус ветеранів військової служби надається у військовому комісаріаті. В інших випадках, питання, які виходять поза межі компетенції членів громадської приймальні у Чернігові, направляються до Києва, - поінформував майор Анатолій Лотоцький.

Також він додав що, по кожному зверненню громадяни у встановлені терміни отримують відповіді із конкретними шляхами розв’язання тієї чи іншої проблеми.

- Можу констатувати, що більшості людям, які звернулися зі своїми проблемами, позитивно вирішено їхні запити. Вони відчули на собі реальні переваги в роботі даної установи. – підсумував майор Анатолій Лотоцький.


Довідково: регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Чернігові працює за такою адресою: вул. Гетьмана Полуботка, 68; контактний телефон: (04622) 3-27-91; керівник – майор Анатолій Лотоцький.

 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини