Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 07:19:47

Більшість запитів до громадської приймальні Міністра оборони України у Чернігові вирішуються позитивно

23.01.2014   08:24

При Чернігівському обласному військовому комісаріаті майже рік триває прийом відвідувачів членами Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України.

Як повідомив її керівник-помічник військового комісара Чернігівського обласного військкомату з правової роботи майор Анатолій Лотоцький протягом вище вказаного періоду до приймальні зверталися різні категорії військовослужбовців, члени їхніх родин, ветерани та інші громадяни, проблеми яких були пов’язані так, чи інакше зі Збройними Силами і Міністерством оборони України.

- За рік до нас звернулося 340 чоловік. З них, 328 громадян з усними запитами та 12 - з письмовими. Відвідувачі приходять кожного прийомного дня. Їхні питання здебільшого стосуються соціальної сфери. Передусім, йдеться про правильність оформлення документів правового характеру, пенсійного забезпечення членів сімей учасників бойових дій, поліпшення житлових умов, прав безкоштовного лікування у лікувальних закладах ветеранів військової служби та учасників бойових дій, - розповів майор Анатолій Лотоцький.

Крім цього, останній часом, у зв’язку з оптимізацією військових структур в гарнізоні, збільшилася кількість відвідувачів-офіцерів запасу зі зверненнями щодо надання їм статусу ветеранів військової служби передбачених керівними документами вітчизняного оборонного відомства.
- Ми досконало розглядаємо кожен конкретний запит. Намагаємося вирішити їх безпосередньо у військкоматі. Наприклад, якщо у колишніх військовослужбовців є запис «звільнений з військової служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України» та мають вислугу понад 20 років, таким статус ветеранів військової служби надається у військовому комісаріаті. В інших випадках, питання, які виходять поза межі компетенції членів громадської приймальні у Чернігові, направляються до Києва, - поінформував майор Анатолій Лотоцький.

Також він додав що, по кожному зверненню громадяни у встановлені терміни отримують відповіді із конкретними шляхами розв’язання тієї чи іншої проблеми.

- Можу констатувати, що більшості людям, які звернулися зі своїми проблемами, позитивно вирішено їхні запити. Вони відчули на собі реальні переваги в роботі даної установи. – підсумував майор Анатолій Лотоцький.


Довідково: регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Чернігові працює за такою адресою: вул. Гетьмана Полуботка, 68; контактний телефон: (04622) 3-27-91; керівник – майор Анатолій Лотоцький.

 

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини